Ziyaretçi defteri

Ozzie

eşref | 26.11.2013

Ramon motta konusundaki görüşlerinize katılıyorum ismailden defans olarak çok daha iyi hücumda da daha iyi bence

blog tasarımı

ahmet karay | 14.11.2013

webnode kullanarak yaptığınız sitenin tasarımı çok kötü duruyor, tavsiyem bir an önce blogspot da birşeyler oluşturun, hem daha bir blog gibi olur, yazıya yorum yapıcaz yorum yeri bile yok, hem de düzgün bir alan adı satın alıp oraya yönlendirirsiniz.

Semih

Menaf | 11.11.2013

Gs den bizde 6 oyuncu oynar derken diğer oyuncularımız onlardan iyi mnasında değil..olsada olur olmasada.bizde ki 5 futbolcu gs de oynamaz neden çünkü eş değr futbolcular.benim demek istediğim ilk tercihler yani ilk 11 oyuncusu tercihi..bizde maalesef yok.Ben o yazıyı yazdığımda Fb il 3 puan vardı aramızda şimdi 7 oldu ve dahada artacak.Fb hakem manipülasyonları falan filan hepsine eyvallah ama geniş ve eş değer bir kadrosu var..bizim yere göğe sığdıramadığımız Oğuzhan en fazla 20 dk oynayabiliyor..Yedek salih bile oğuzhan ile eşdeğer..

Hayırlı olsun

ömer havutlu | 09.10.2013

hayırlı olsun rüzgar bey
twitter'da sıkı takipçinin blog'daki yazılarınıda takipe başlıyorum

..

Koakgul | 08.10.2013

Abi hayırlı olsun, haber1903 ten beri takip ediyorum. Sayende çok şey öğrendim. İnşallah çok daha geniş bir kitleye ulaşır yazıların, elimizden geleni yapıcaz.. saygılar..

güneşli günler göreceğiz

serkan erman | 08.10.2013

yazıların tam bağımsız ve özgürce.
Kolpa Basın İnat , Rüzgar Sağnak :))))

tanışma

serdar şahin | 08.10.2013

Rüzgar bey yazılarınızı ve tespitlerinizi büyük bir keyifle okuyorum.Yeni blogunuz hayırlı ve uğurlu olsun ilgiyle takip etmeye devam edeceğim.

tebrık

demoglu | 07.10.2013

Sıteye bakmak sımdı nasıp oldu. Akıllı adamın ıcraatlarıda boyle guzel olur :) Tebrık ederım, ınsallah nıce sampıyonluk yazıların buradan cıkar..

Başarılar

TARIK TEMELKOK | 05.10.2013

Blog çok akıllıca bir girişim, hayırlı olsun. Davanızda başarılar.

Hayırlı olsun

Abdulmenaf | 04.10.2013

Rüzgar bey severek takip eden biriyim.Twtere açtığımda ilk sizin twetlere bakarım..Şimdi Beşiktaş ile ilgili yazdığım yazıyı burda paylaşıyorum..umarım skıntı olmaz.


Sistem şampiyon olmamıza izin vermiyor.Hakemler önümüzü kesecek.Bu senede bizi şampiyon yaptırmayacak söylemleri,Bir çok Beşiktaşlının ağzında dolaşıyor..Özellikle 2003-2004 sezonundan sonra her Beşiktaşlı, yapılan her hakem hatasında vb. durumlarda eyvah yine doğarınıyoruz hissine kapılıyor..
O sezon Beşiktaş’a operasyon yapıldığı ,sistemin Beşiktaş’ı 2 yıl üst üste şampiyon yaptırmayacağı söyleniyordu ki hala söyleniyor.
Ancaaak o yıldan sonra Beşiktaş’ın önünün kesilmesi yada çelme takılması için bir durum oluştuğunu sanmıyorum.Demirörenli yıllarda sezona başlarken evet bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı biziz dediğimiz bir sezon olduğunu hatırlamıyorum..Eksiksiz ve sezonu sonuna kadar götürecek ne kalitede ne de tecrübede bir kadromuz hiçbir zaman olmadı..
Arada bireysel iyi oyuncularımız çıktı(guti,q7 vb. gibi) ancak hiçbir zaman eksiksiz bir takım olamadık.
Ya sağbek eksik oldu ya solaçık ya ortasaha, illa ki bir yerler kalite olarak eksik kaldı…
Saha dışında güçlü olmak Türkiye’de tabi ki önemlidir ancak aslolan saha içinde ki gücünüzdür.
Fb yıllardır saha dışında baskı ve spekülasyonları en iyi yapan kulüptür.Ancak 2007 ‘den beri sadece 1 şampiyonlukları var ki o da şike sebebiyle sallantıda..Fb her sezon bizden daha iyi kadro kurduğu halde son 7 yılda onlar 1 ,biz 1 kere şampiyon olmuşuz..Gs 5. Yılında şampiyon oldu ki Fb ve bizim şikeden dolayı yaşadığımız güç kaybınında etkisi vardı..
Demem o ki Süper ligde şampiyon olmak o kadar zor değil.Siz iyi olursanız kimse sizin önününüzü falan kesemez..Ha bir iki hakem hatası olur ama sizin iyi olduğunuzu gördüklerinde onlarda imana gelirler..
Bu sezon şampiyon olursak, takım kalitesinden değil tamamen futbolun ruhu ve rakiplerin beceriksiliği ile olur.Kabul edelim ki Gs ve Fb şu anda kadro kalitesi olarak bizden çok daha iyiler.Bu idiayı güçlendirmek için şöyle bir örnek verebilirim.Mesela Gs nin kadrosundan kaç kişi Beşiktaş’ın 11’inde oynar..Ya da tam tersi Beşiktaş’ın kadrosundan kaç futbolcu Gs ‘nin kadrosununda direk 11 oynar.
Bence Beşiktaş’tan 0 yazıyla sıfır oyuncu..Ama gs’den bizde oynayacak en az 6 oyuncu olur…
Şimdi rakiplerin tavuğu bize kaz görünür felsefesi yapmayalım..gerçek olan bu ve bu gerçekte maallesef 4 haftada değil 34 haftada ortaya çıkıyor.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Yeni yorum